Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) tarafından 21 -23 Ekim  2020 Tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi‘nde “TRFMA Türkiye Tesis Yönetim Konferansı” da düzenlenecektir.

Türkiye Tesis Yönetim Sektörünün en büyük  kurumsal ulusal ve uluslararası  firmaları bir araya gelerek, 2017 yılı sonunda sektöre büyük bir ivme ve güç kazandıracak olan, Tesis Yönetim Derneğini (TRFMA) kurdular. FM Istanbul Fuarı ve TRFMA Türkiye Tesis Yönetim Konferansı, Demos Fuarcılık ve Tesis Yönetim Derneği TRFMA tarafından düzenlenmektedir.

Kurucu Firmalar

Demos Fuarcılık olarak 21 -23 Ekim  2020  tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde FM İSTANBUL adı altında Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri,Ekipmanları Konferansı & Fuarını gerçekleştiriyoruz.

Sürekli büyüyen ve gelişen sektör şimdiden Ülkemizin en fazla istihdamın sağlandığı ikinci sektör olmuştur.

Türkiye’nin önde gelen Tesis yönetim firmalarının öncülüğünde gerçekleşecek fuar sektörün tüm oyuncularını bir araya getirecek sizlere yeni müşteriler kazandıracaktır. Yapılacak konferanslar ile  sektörün sorunlarının yanı sıra Tesis yönetiminde gelişen yöntemler ve teknolojiler tartışılacaktır.

Fuara Neden Katılmalısınız?

AVM, Plaza, Rezidans Yöneticilerinden başlayan Hava Limanı, Marina, Kamu Kurumları ve Hastahanelere kadar çok  geniş bir yelpazede insanların toplu yaşadığı ve çalıştığı Tesislerin Yöneticileri ile tanışma ve ürünlerinizi, markanızı tanıtma fırsatı bulacaksınız. Yeni müşteri kitlesine ve karar verici kişilere ulaşma fırsatınız olacak. Firmalarla birebir  görüşme ve network kurma şansına sahip olacaksınız. Marka bilinirliğinizi arttırmak ve sektördeki yenilikleri takip etmek için bu büyük buluşmada yeriniz alın.

info@demosfuar.com.tr  / 0212 288 02 06

Fuar Tarihi : 21 -23 Ekim  2020

Konferans Tarihi : 21 -23 Ekim  2020


2018 Yılı Katılımcıları