Tesis Yönetim Derneği ile Demos Fuarcılık İşbirliğinde,

 “2020 FM Expo İstanbul Bina ve Tesis Yönetim Fuarı” ve TRFMC 2020 Türkiye Tesis Yönetim Konferansı” nın bu sene üçüncüsü 3 – 5 Kasım 2020 Tarihlerinde ICC-İstannul Kongre Merkezinde düzenlenecektir.

Türkiye Tesis Yönetim Sektörünün önde gelen kurumsal, ulusal ve uluslararası  firmalarının bir araya gelerek, 21.12.2017’de kurduğu kısa adı TRFMA olan Tesis Yönetim Derneği  sektöre büyük bir ivme ve güç kazandıracak çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

Tesis Yönetim Derneği,TRFMA Kurucu Firmalar

 

Demos Fuarcılık olarak,  3 – 5 Kasım 2020  tarihlerinde ICC İstanbul Kongre Merkezi’ nde “FM Expo  İstanbul Bina Ve Tesis Yönetim Fuarı” adı altında Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri,Ekipmanları Fuarı ile eş zamanlı olarak, 2020 TRFMC Türkiye Tesis Yönetim Konferansı‘nı gerçekleştiriyoruz.

Tesis Yönetim sektörü sürekli büyüyen ve gelişen yapısıyla Ülkemizde en fazla istihdamın sağlandığı ikinci sektör olmuştur.

Türkiye’nin önde gelen Tesis yönetim firmalarının, öncülüğünde gerçekleştirilecek fuar, sektörün tüm oyuncularını, paydaşlarını bir araya getirecek sizlere yeni müşteriler kazandıracaktır.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yapmış olduğu, Covid-19 açıklamaları ile ICC -İstanbul Kongre Merkezi’nin alacağı önlemlere ek olarak, TRFMA’nın da içinde bulunduğu “İklimlendirme Teknik Kurulu”nun paylaştığı, “Covid-19 Tedbir Metinleri” doğrultusunda, en üst düzeyde önlemler alınacaktır

Fuar ile eş zamanlı yapılacak “TRFMC 2020 Türkiye Tesis Yönetim Konferansı” ile  konusunda profesyonel ve uzman ulusal ve uluslararası konuşmacılar gerek online, gerekse fiziki olarak konferansa davet edilecek, özellikle dünyanın gündemini ilgilendiren Covid-19 önlemleri ile son teknolojiler, yenilikler, sektör paydaşlarının ortak sorunları/çözümleri tartışılacak ve irdelenecektir.

Fuara Neden Katılmalısınız?

AVM, Plaza,Rezidans, Hava Limanı, Marina, Kamu Kurumları, Hastahaneler, Okullar, Fabrikalar, Restourantlar, Cafeler , Oteller  vb.  geniş bir yelpazede insanların toplu yaşadığı ve çalıştığı Tesislerin Yöneticileri, konularında uzman ve profesyonel konferans katılımcıları ve konuşmacıları ile yine tesis yönetim alanında sektörün paydaşı olan uzman dernek ve kamu kuruluşlarının temsilcileri ile tanışma, ürünlerinizi, markanızı tanıtma imkanı bulacaksınız.

Yeni müşteri kitlesine ve karar verici kişilere ulaşma fırsatınız olacak. Firmalarla birebir  görüşme ve network kurma şansına sahip olacaksınız. Marka bilinirliğinizi arttırmak ve sektördeki yenilikleri takip etmek için bu büyük buluşmada yeriniz alın.

info@demosfuar.com.tr  / 0212 288 02 06

Fuar Tarihi : 3 – 5 Kasım 2020

Konferans Tarihi : 3 – 5 Kasım 2020

Fuar Yeri: ICC-İstanbul Kongre Merkezi2019 Fuar Katılımcıları
2018 Fuar Katılımcıları