Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) tarafından 9-11 Mayıs 2018 Tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde “TRFMA Türkiye Tesis Yönetim Konferansı” da düzenlenecektir.

Türkiye Tesis Yönetim Sektörünün en büyük  kurumsal ulusal ve uluslararası  firmaları bir araya gelerek, 2017 yılı sonunda sektöre büyük bir ivme ve güç kazandıracak olan, Tesis Yönetim Derneğini (TRFMA) kurdular. FM Istanbul Fuarı ve TRFMA Türkiye Tesis Yönetim Konferansı, Demos Fuarcılık ve Tesis Yönetim Derneği TRFMA tarafından düzenlenmektedir.

Kurucu Firmalar

 

Sayın Yetkili

Demos Fuarcılık olarak 09 – 11 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’inde FM İSTANBUL adı altında Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri,Ekipmanları Konferansı & Fuarını gerçekleştiriyoruz.

Sürekli büyüyen ve gelişen sektör şimdiden Ülkemizin en fazla istihdamın sağlandığı ikinci sektör olmuştur.

Türkiye’nin önde gelen Tesis yönetim firmalarının öncülüğünde gerçekleşecek fuar sektörün tüm oyuncularını bir araya getirecek sizlere yeni müşteriler kazandıracaktır. Yapılacak konferanslar ile  sektörün sorunlarının yanı sıra Tesis yönetiminde gelişen yöntemler ve teknolojiler tartışılacaktır.

Fuara Neden Katılmalısınız?

AVM, Plaza, Rezidans Yöneticilerinden başlayan Hava Limanı, Marina, Kamu Kurumları ve Hastahanelere kadar çok  geniş bir yelpazede insanların toplu yaşadığı ve çalıştığı Tesislerin Yöneticileri ile tanışma ve ürünlerinizi, markanızı tanıtma fırsatı bulacaksınız. Yeni müşteri kitlesine ve karar verici kişilere ulaşma fırsatınız olacak. Firmalarla birebir  görüşme ve network kurma şansına sahip olacaksınız. Marka bilinirliğinizi arttırmak ve sektördeki yenilikleri takip etmek için bu büyük buluşmada yeriniz alın.

info@demosfuar.com.tr  / 0212 288 02 06

 

Fuar Tarihi : 09 – 11 Mayıs  2018

Konferans Tarihi : 09 – 11 Mayıs  2018


Katılımcılar