Telefon, Telefaks Hizmetleri
Katılımcı talep ettiği takdirde standına, ücret mukabilinde telefon ve/veya faks hattı çektirebilir. Bu hizmet santralin kapasitesi ile sınırlı olduğundan, talepler, başvuru tarih sırasına göre karşılanacaktır.Telefon ve/veya faks hattı tesis ücreti ve görüşme bedelleri, DEMOS tarafından ayrıca hesaplanarak tahsil edilecektir.
Su ve Basınçlı Hava
Katılımcı su ve basınçlı hava talebini sözleşme ile birlikte belirtmelidir. Daha sonra bildirilecek talepler karşılanamaz ise DEMOS bu konuda herhangi bir sorumluluk almayacaktır. Su ve basınçlı hava hattı tesis ücreti ayrıca tahsil edilecektir.
Ekstra Stand Malzemeleri
Fuarda kullanılacak ekstra stand malzemeleri (tüm teşhir malzemesi ve ekipmanları, masa, sandalye, buzdolabı, kilitli bölme vb.) katılımcı firmalar tarafından temin edilebileceği gibi, Katılımcı El Kitabındaki FORM doldurularak DEMOS‘tan ücret mukabilinde de talep edilebilir. Ekstra stand malzemeleri fuar süresince Katılımcı’ya kiralanmış olup, fuar söküm aşamasında eksiksiz ve hasarsız olarak DEMOS‘a teslim edilmelidir.
Kafeterya
Fuar alanında, görevlilerin ve ziyaretçilerin gereksinimlerini karşılayacak bir kafeterya vardır. Kafeterya dışında fuar alanı içinde yiyecek ve içecek satılması yasaktır.
İlave Elektrik Hizmetleri
DEMOS, katılımcı her standart standa, 1 priz, her 3 m2 için 100 watt bedelsiz enerji kullanım hakkı ve yine her 3 m2 için 1 spot vermeyi taahhüt eder. Bu sınırların aşımı durumunda, istekler bedel karşılığında gerçekleştirilecektir. Fuar organizasyonu 1 priz ile her 3 m2 ‘ye 100 watt bedelsiz enerji vermekle yükümlüdür. Aşımı durumunda harcanacak güç ve bağlantı, bedeli karşılığında verilecektir.
  • 1-3 KWA Trifaze ve monofaze elektrik bağlantısı için 90 TL+KDV
  • 4-5 KWA Trifaze elektrik bağlantısı 110 TL+KDV
  • 6-10 KWA Trifaze elektrik bağlantısı için 130 TL+KDV
  • 11-20 KWA Trifaze elektrik bağlantısı için 150 TL+KDV
  • 20 KWA ‘dan sonraki her 10 KWA ilave elektrik bağlantısı için 90 TL +KDV katılımcı firmalardan tahsil edilir.
TOPLU ZİYARET DESTEĞİ
Talepleriniz doğrultusunda, Demos Fuarcılık olarak düzenlediğimiz tüm fuarlara toplu ziyaret hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda yazılı e-mail adresinden bize ulaşmaktır.
Kimler bu Hizmetten Yararlanabilir?
Ticaret ve Sanayi Odaları Mensupları
Meslek Odaları Mensupları
Dernekler ve Birlikler
Toplu Ziyaret Talebiniz için, info@demosfuar.com.tr e-mail adresine mail gönderebilirsiniz.

2018 Fuar Katılımcıları
2019 Fuar Katılımcıları